iPro - interaktívne projekcie

SKEN

Ľudský ovladač

Hrajte hru a ovládajte ju spolu s priateľmi
pomocou pohybov rúk

popis produktu

Ovládanie hry viac ľuďmi je zábava nielen na večierku. Tento spôsob hry je vhodný aj pre podporu produktu v kine, predajni alebo obchodnom centre. Hra je s obľubou využívaná aj na budovanie tímu a zlepšovanie spolupráce medzi jednotlivými členmi tímu. Systém umožňuje tiež hlasovanie ľudí priklonením sa k jednej či druhej variante. Už dlhšie používame pre ovládanie našich hier úklony rúk skuniny ľudí.

Tento rok sme pre klientov pripravili novinku a vyvinuli sme ovládanie hier veľkou skupinou ľudí pomocou zvuku. Skupina sa rozdelí do dvoch tímov a každý tím ovláda hlasom hru na obrazovke. Napríklad v hre v ktorej lietajúci Amor zbiera srdcia, za ktoré dostávate body, poletí Amor doľava, ak tím vydá hlboký tón a doprava ak vydá vysoký tón. Na lúke sú tiež nastražené šípy, ktorým sa musíte vyhnúť. V opačnom prípade dostanete mínusový bod. V druhej hre je Vašou úlohou zasiahnuť čo najviac ľudí, ktorí sa náhodne objavujú na obrazovke. Na konci hier sa objaví dosiahnuté skóre.

Dalšia hra meria intenzitu tlieskania, dupania a kriku. Každá skupina mení grafiku v závilosti na intenzite hluku. Dostaňte zo seba emócie. V prvom kole rastie rastlina jahody tak rýchlo, ako silno hráči tlieskajú. V druhom kole sa objaví chrobák, ktorý chce rastlinu zjesť. Čím bude tím hlasnejší, tým rýchlejšie sa bude chrobák zmenšovať. Samozrejme čím menší chrobák bude, tým menej rastliny zožerie. V treťom kole hráči plašia škorce, ktoré chcú zjesť jahodu. Zmeriame skóre každej zo skupín. Hry sú ideálne pre teambuildingové aktivity.

Využitie

  • Predajne, kiná, obchodné centrá: Výborný produkt na prilákanie zákazníkov alebo prezentáciu produktu či značky.
  • Teambuildingy: Prilákajte zákazníkov výnimočným a nepoznaným spôsobom.
  • Eventy: Hry do ktorých sa môžu zapojiť všetci zúčastnení. Naše hry dokážu rozprúdiť nielen náladu na akcii, ale aj krv v tele hráčov a navyše zanechajú výborný pocit zo spoločnej zábavy.

služby

Sme priamy výrobca softvéru a ponúkame Vám prenájom tohto produktu.
Zabezpečíme inštaláciu, servis, poradenstvo pri výbere projektoru a priestorov, úpravu hier alebo tvorbu úplne nových hier podľa Vašich prianí.

Pre vaše otázky môžete využiť kontaktný forumlár.

mám záujem
späť na produkty