iPro - interaktívne projekcie

SKEN

Robotická šou

Roztancuj svojho robota. Ovládaj reálneho robota,
ktorý kopíruje pohyb tvojho tela.

popis produktu

Robotická šou je zložená z viacerých produktov, ktoré sú zamerané na tému roboti.

Roztancujte svojho robota. Robot sa hýbe tak, ako mu ukážete. Vyskúšajte si ovládať jeho pohyby.

Ovladájte reálneho robota, ktorý kopíruje pohyb Vášho tela a odhoďte granát. Ovládaj svojím telom ruku reálného robota a odhoď s ňou odistenú maketu granátu. Pokiaľ ho nestihnete v danom čase odhodiť, granát za doprovodu zvuku vybuchne.

Zapas robotov. Ovládajte robota svojím telom a bojujte proti druhému robotovi.

Virtuálny opravár robotov. Nasadíte si okuliare a za pomoci ovládačov v ruke budete opravovať robota vo virtuálnom prostredí.

Zostrel lietajúce drony. Pomocou okuliarov sa dostanete do virtuálnej vesmírnej lode. Do rúk dostanete dva ovládače za pomoci ktorých budete zostrelovať drony.

Oblečte si virtuálny kostým robota a ničte drony. Zneškodnite čo najviac lietajúcich virtuálnych dronov. Na virtuálnej obrazovke sa vidíte ako v zrkadle a oblečiete sa do virtuálneho tela robota. Vidíte lietajúce drony a Vašou úlohou je rukami ich zničiť čo najviac. Na konci hry sa Vám ukáže skóre a Vaše umiestnenie. Do hry môžeme vložiť firemné logá. Potom sa každý dron po zničení premení na firemné logo.

Virtuálna graffiti stena. Odfoťte sa a po premietnutí fotky na projekčnú stenu upravte samy seba za pomoci mnohých šablón napríklad v tvare fúzov či korunky. Nastriekajte vedľa seba telo robota a potom vytlačte svoju fotku tvorcu robota.

Využitie

  • Obchodné centrá: Výborná šou vhodná na prilákanie zákazníkov alebo prezentáciu produktu či značky.
  • Teambuildingy: Zábavný a hravý spôsob budovania tímu.
  • Výstavy, veľtrhy: Pritiahnite pozornosť návštevníkov výstavy a upútajte ich na dlhšie ako ostatní.
  • Eventy: Hry do ktorých sa môžu zapojiť všetci zúčastnení. Naše hry dokážu rozprúdiť nielen náladu na akcii, ale aj krv v tele hráčov a navyše zanechajú výborný pocit zo spoločnej zábavy.

služby

Sme priamy výrobca softvéru a ponúkame predaj a prenájom.
Robotickú šou prenajímame ako celok, ale aj po jednotlivých produktoch. Zabezpečíme inštaláciu, servis, poradenstvo pri výbere vhodných priestorov, úpravu hier alebo tvorbu úplne nových hier podľa Vašich prianí.

Pre vaše otázky môžete využiť kontaktný forumlár.

mám záujem
späť na produkty