iPro - interaktívne projekcie

SKEN

virtuálna obrazovka

Hrajte hru ovládanú pohybom rúk, alebo sa oblečte do obľúbeného kostýmu.

popis produktu

Predstavte si, že sa vidíte vo výklade ako v zrkadle a okolo Vašej hlavy poletujú hamburgery alebo Váš produkt. Do hry si klient sám môže vybrať padajúce objekty (logo, produkt, obrázok). Ak pridáte fúzy, kostým alebo okuliare, bude z toho veľká zábava. Virtuálny výklad, či obrazovka vie rýchlo vzbudiť pozornosť. Predajňa sa stane magnetom na ľudí a vďaka fotkám získate zadarmo virálnu reklamu na sociálnych sieťach.

Hráč sa postaví pred obrazovku, "oblečie" si kostým a rukami chytá padajúce predmety. Za chytenie predmetov môže hráč dostávať plusové aj mínusové body. Na konci hry hráč vidí svoje skóre a celkové poradie umiestnenia.

 

Na virtuálnej obrazovke sa môžete nielen zahrať hru, ale aj virtuálne obliecť. Virtuálne obliekanie je jedinečný spôsob ako ukázať svoju novú kolekciu zábavnou formou alebo úpútať návštevníkov obchodného centra. Zákazníci si môžu skúšať Vašu novú kolekciu alebo kostým superhrdinu pomocou zrkadlovej obrazovky. Pohybom ruky zmenia sekciu nohavice na tričká a vyberú si konkrétny model oblečenia. V outfite sa vyfotia a zverejnia ho spolu s logom na sociálnej sieti.

Využitie

  • Predajne: Urobte Vašu predajňu jedinečnou a pritiahnite zákazníkov.
  • Obchodné centrá: Prilákajte zákazníkov výnimočným a nepoznaným spôsobom.
  • Výstavy, veľtrhy: Pritiahnite pozornosť návštevníkov výstavy a upútajte ich na dlhšie ako ostatní.
  • Eventy: Váš večierok bude jedinečný, originálny a všetci zúčastnení budú o ňom rozprávať.

služby

Sme priamy výrobca softvéru a ponúkame predaj a prenájom.
Zabezpečíme inštaláciu, servis, poradenstvo pri výbere projektoru a priestorov, úpravu hier alebo tvorbu úplne nových hier podľa Vašich prianí.

Pre vaše otázky môžete využiť kontaktný forumlár.

mám záujem
späť na produkty